دستگاه برش و حكاكي ليزر

 
laser0
 
 
انواع دستگاه لیزر و کاربرد آن
 
دستگاه ليزر در دو نوع هستند:
 
الف) دستگاه لیزرمخصوص فلزات
ب) دستگاه لیزرمخصوص غيرفلزات
 
هر دو دستگاه لیزر(مخصوص فلزات و غیر فلزات ) درساخت تابلوتبلیغاتی ، مورد استفاده قرار مي گيرند.به عنوان مثال نوع مخصوص لیزرفلزات ،براي ساخت تابلوبرجسته فلز(گالوانيزه،استيل،برنج ومس) و همچنين حك برروي سركليديهاي فلزي و هداياي تبليغاتي مورد استفاده قرار مي گيرد و نمونه لیزرغير فلزات ،براي ساخت تابلوهاي ال اي دي ثابت ،تابلو برجسته چلنيوم و برجسته پلاستيك وهمچنين ساخت تنديس، لوح و كارهاي خلاقانه وهداياي تبليغاتي مورد استفاد قرار می گیرد.دستگاه های لیزر در ابعاد مختلف وجود دارد که بیشترین کاربرد را به ترتیب ابعاد (120 در 90)  و (180 در 120) دارد و ابعادهای کوچکتر برای ساخت مهر و تندیس و هدایای تبلیغاتی کاربرد دارد.
 

تكنولوژي ساخت دستگاه ليزر، در كشورعزيزمان وجود دارد كه اغلب به صورت مونتاژ قطعات وارداتي توليد مي گردد.ودر ضمن نمونه هاي ساخت كشور چين نيز يافت مي شود كه براي تهيه برند خوب و كارآمد نياز به تحقيق و تفحص دارد تا مبادا هزينه دستگاه پرداخت گردد و كارائي لازم را نداشته باشد. 

 مشخصات فنی دستگاه لیزر

laser2

laser3

معرفی برخی از قطعات یدکی قابل ارائه

laser4

 • تابلو مغازه و تابلو ساز

  تابلو مغازه و تابلو ساز

  برای اجرای تبلیغات محیطی و از جمله ساخت تابلو خود، نیاز به پیمانکار و تابلو ساز پیدا کرده اید؟ برای انتخاب تابلو ساز در حال تحقیق هستید؟ برخی موارد را که علاوه بر کاوش رزومه آنها باید مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم.

  بیشتر

 • اهمیت تابلو تبلیغاتی

  خطاب به کسب و کارها (قدیمی و تازه تاسیس)

  آیا اخیراً به فضای تجاری خود نگاهی انداخته اید، منظور نگاهی همه جانبه و موشکافانه ...؟ 

  بیشتر

 • تابلو تبلیغاتی و سرمایه گذاری

  در فرآیند راه اندازی فروشگاه و برای ساخت تابلو تبلیغاتی خود چه مقدار هزینه می کنید؟ آیا به اندازه ای که برای تهیه اجناس و دیگر ملزومات فروشگاه وقت و هزینه میکنید برای تبلیغات محیطی هم وقت و هزینه ای مشخص کرده اید؟ یا شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه اضافه ای می دانید؟ بطور خلاصه شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه بدون بازگشت می دانید یا به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه می کنید که هر چند گاهی نیاز به بررسی و تجدید نظر دارد؟

  بیشتر

 • بهترین تابلو مغازه

  اجزا اصلی تابلو مغازه

  تابلو مغازه از مهم ترین تبلیغات محیطی هر کسب و کاری به شمار می رود. تابلو مغازه برای این که بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد برخی از پارامترهای آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

  بیشتر