تابلوساز در اصفهان

 گروه تبلیغاتی طلوع در این مقاله  موارد قابل توجه  کارفرمایان؛ برای  انتخاب تابلو مناسب را مورد  بررسی و تحلیل قرار می دهد. و دراین مقاله بررسی می کنیم تابلوساز خوب که بتواند کار ایده آلی ارائه دهد چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

در خصوص انتخاب تابلو مغازه مناسب دعوت می کنیم علاوه بر مطالعه بخش مطالب مفید مقاله بهترین تابلو مغازه را هم مطالعه کنید.

هنرمند و خلاق

طراحی کلیشه ای و کامپیوتری در بسیاری از مواقع تاثیرگذاری تبلیغات محیطی را کاهش می دهد. ما در تابلو سازی اصفهان با توجه به همکاری با هنرمندان خطاط در این زمینه مدعی خلق آثارخوب با فونت های دکوراتیو و هنری هستیم. رسم الخط و فونت هنرمندانه می تواند نقش مهمی در زیبائی تابلو خصوصا تابلوهای حروف برجسته داشته باشد و باعث جلب توجه مشتری گردد.

صبور و با تامل در مذاکره

وقتی مشتری چیزی را درخواست می کند که در تضاد با تجربه و تخصص ماست سعی می کنیم با صبر و حوصله کارفرما را متقاعد کنیم تا از تصمیم اشتباه خود منصرف شود. البته در نهایت ما موظف هستیم اوامر کارفرما را پیاده سازی کنیم.

تلفیق نیاز کارفرما با تجربه 

مهمترین چیز گوش دادن به مشتری و نیاز و ایده  آنهاست. ما ابتدا می کوشیم با ایده گرفتن از  کارفرما و گوش دادن به خواسته های او و سپس با به کار گیری تجربه خود بهترین گزینه را پیش روی کارفرما قرار دهیم.

متخصص و فنی

حرفه ما تلفیقی از هنروصنعت است چراکه گاهی لازم است در قالب یک گرافیست المانها و ظرافت ها و رنگها را بشناسیم و به کمک کامپیوتر طراح گرافیکی قابل قبولی ارائه نمایم و گاهی همچون هنرمند خطاط باید دست به قلم شده و فونت دکوراتیو یا لوگو فونت طراحی کنیم و گاهی دیگر در نقش جوشکار، نقاش و صنعتگر باید نقش ایفا کنیم به عبارتی گاهی پشت سیستم کامپیوتر و گاهی بالای داربست باشیم. خوشبختانه ما در ایران و اصفهان افراد مستعد فراوانی داریم که به همه این امور مسلط هستند ولی ما معتقدیم  کمتر کسی می تواند در تمام آنها صد در صد متبحرباشد و سعی کرده ایم تا در تیم خود از افرادی بهره مند شویم که هر یک در امری متخصص باشند.

صاحب نظر و با تجربه برای تعیین محل نصب تابلو

محل نصب تابلو بسیار مهم است زیرا ضروری است که افراد بتوانند آنرا به درستی مشاهده کنند. محل آن در مرکز دید و در ارتفاع مناسب باید قرار گیرد تا هر دو مخاطب پیاده رو و سواره بتوانند به درستی آن را مشاهده کنند. حتی با یک مغازه کوچک اما با تبلیغات مناسب می توان در موفقیت صاحبان آن نقش به سزائی را ایفا کرد.

تعیین نوع تابلو

کارفرمایان برای تعیین نوع تابلو باید به سراغ مجموعه تابلو سازی بروند که طیف وسیع و البته تخصصی از تابلوها را ارائه میدهند تا محدودیتی در انتخاب نداشته باشند و برای پی بردن به توانائی های یک مجموعه تابلو سازی می توان به رزومه و نمونه کارهای اجرا شده آنها مراجعه کرد. اگر مجموعه ای دارای سابقه و نمونه کار زیادی باشد شما می توانید با آسودگی خاطر بیشتری نظرات کارشناسی آنها را که مناسب حرفه شماست بپذیرید و پیاده سازی کنید.

انصاف و قیمت رقابتی 

در نهایت هزینه امورتبلیغاتی پارامتر مهم دیگر محسوب می شود. در پیدا کردن قیمت مناسب باید متوجه شوید برای چه چیزی هزینه پرداخت میکنید. وآیا تفاوت قیمت بین تابلو سازی ها فقط به انصاف آنها مربوط است ؟ آیا متریال مصرفی، ابعاد و بزرگی تابلو متفاوت نیست؟ آیا هر دو هزینه تمام شده را اعلام می کنند مثلا هزینه ایاب و ذهاب، ترانس، نصب و ملزومات اضافه دیگر هر دو در نظر گرفته اند؟ و در کل آیا به زبان مشترک برای نوع تابلو، متریال مصرفی و روش ساخت و نصب و هزینه های آن رسیده اید؟

امکانات و تجهیزات

وجود امکانات و تجهیزات مانند دستگاه چاپ و دستگاه لیزر یکی از پارامترهایی است که می تواند درکاهش قیمت نهایی برای تابلو ساز و در نهایت کارفرما موثر باشد.

متعهد و مسئول

تعهد ومسئولیت پذیر بودن ازمهمترین پارامترهای هست که معمولا هر کسب و کار موفقی آنرا سرلوحه خود قرار داده است. مسئولیت در خرابی و نواقص احتمالی، تعهد در گارانتی ومتعهد به قول و پیمانها از جمله خصلت های این بخش محسوب می گردد.

ما در تابلو سازی اصفهان مدعی نیستیم تمام موارد ذکر شده را بصورت صد درصد در مجموعه خود فراهم کرده ایم اما مدعی هستیم برای ایجاد رونق در کسب و کار خود و تداوم آن باید این نکات ذکر شده را سرلوحه خود قرار دهیم.