دیوار نویسی و نقاشی 

روش اجرای دیوار نویسی ،به این صورت است که ابتدا طرح یا نوشته مورد نظر توسط طراح ،طراحی می گردد و پس از تائید کارفرما برروی کاغذ پرینت می شود وبه دست هنرمند نقاش و خطاط سپرده می شود.

اجرای طرح هم با قلم مو و هم با پیسوله امکان پذیر می باشد که برای کیفیت برتر و سرعت عمل بیشتر کار با پیسوله توصیه می گردد.رنگ آمیزی طرح با رنگ پلاستیک (رقیق شده با آب) و هم با رنگ روغنی(رقیق شده با بنزین) امکان پذیر است ولی برای سطوح آهنی (دربهای آهنی یا ورقهای گالوانیزه) حتما باید از رنگ روغنی استفاده کرد.

پارامترهائی که بر قیمت تاثیر می گذارند عبارتند از:

ارتفاع پروژه از سطح زمین

نوع رنگ (هزینه روغنی بیشتر از پلاستیک است) 

در نهایت حجم کار بر واحد سطح که اصطلاحا هر قدر پر کارتر و شلوغ تر باشد هزینه اجرا بیشتر خواهد شد.

 

1

1

10

10

11

11

12

12

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

باتشکر ازشما دوست گرامی امیدواریم مطالب فوق مورد رضایت شما قرار گرفته باشد ،برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09131680370 تماس حاصل نمائید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تابلو مغازه و تابلو ساز

تابلو مغازه و تابلو ساز

برای اجرای تبلیغات محیطی و از جمله ساخت تابلو خود، نیاز به پیمانکار و تابلو ساز پیدا کرده اید؟ برای انتخاب تابلو ساز در حال تحقیق هستید؟ برخی موارد را که علاوه بر کاوش رزومه آنها باید مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم.

بیشتر

اهمیت تابلو تبلیغاتی

خطاب به کسب و کارها (قدیمی و تازه تاسیس)

آیا اخیراً به فضای تجاری خود نگاهی انداخته اید، منظور نگاهی همه جانبه و موشکافانه ...؟ 

بیشتر

بررسی تابلو محیطی فضای باز و بسته

تابلو تبلیغاتی یکی از شاخه های صنعت تبلیغات و در گروه تبلیغات محیطی  قرار می گیرد. تقریبا تمام تابلوها با کمی تغییرات امکان استفاده در دو فضای باز یا بسته را دارا هستند در ادامه با کمک تصاویر به بررسی استفاده ازآنها در هر دو فضای خارجی و داخلی می پردازیم.

بیشتر

بهترین تابلو مغازه

اجزا اصلی تابلو مغازه

تابلو مغازه از مهمترین تبلیغات محیطی هر کسب و کاری به شمار می رود. تابلو مغازه برای اینکه بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد برخی از پارامترهای آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

بیشتر