دستگاه برش و حكاكي ليزر

 
laser0
 
 
انواع دستگاه لیزر و کاربرد آن
 
دستگاه ليزر در دو نوع هستند:
 
الف) دستگاه لیزرمخصوص فلزات
ب) دستگاه لیزرمخصوص غيرفلزات
 
هر دو دستگاه لیزر(مخصوص فلزات و غیر فلزات ) درساخت تابلوتبلیغاتی ، مورد استفاده قرار مي گيرند.به عنوان مثال نوع مخصوص لیزرفلزات ،براي ساخت تابلوبرجسته فلز(گالوانيزه،استيل،برنج ومس) و همچنين حك برروي سركليديهاي فلزي و هداياي تبليغاتي مورد استفاده قرار مي گيرد و نمونه لیزرغير فلزات ،براي ساخت تابلوهاي ال اي دي ثابت ،تابلو برجسته چلنيوم و برجسته پلاستيك وهمچنين ساخت تنديس، لوح و كارهاي خلاقانه وهداياي تبليغاتي مورد استفاد قرار می گیرد.دستگاه های لیزر در ابعاد مختلف وجود دارد که بیشترین کاربرد را به ترتیب ابعاد (120 در 90)  و (180 در 120) دارد و ابعادهای کوچکتر برای ساخت مهر و تندیس و هدایای تبلیغاتی کاربرد دارد.
 

تكنولوژي ساخت دستگاه ليزر، در كشورعزيزمان وجود دارد كه اغلب به صورت مونتاژ قطعات وارداتي توليد مي گردد.ودر ضمن نمونه هاي ساخت كشور چين نيز يافت مي شود كه براي تهيه برند خوب و كارآمد نياز به تحقيق و تفحص دارد تا مبادا هزينه دستگاه پرداخت گردد و كارائي لازم را نداشته باشد. 

 مشخصات فنی دستگاه لیزر

laser2

laser3

معرفی برخی از قطعات یدکی قابل ارائه

laser4

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تابلو مغازه و تابلو ساز

تابلو مغازه و تابلو ساز

برای اجرای تبلیغات محیطی و از جمله ساخت تابلو خود، نیاز به پیمانکار و تابلو ساز پیدا کرده اید؟ برای انتخاب تابلو ساز در حال تحقیق هستید؟ برخی موارد را که علاوه بر کاوش رزومه آنها باید مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم.

بیشتر

اهمیت تابلو تبلیغاتی

خطاب به کسب و کارها (قدیمی و تازه تاسیس)

آیا اخیراً به فضای تجاری خود نگاهی انداخته اید، منظور نگاهی همه جانبه و موشکافانه ...؟ 

بیشتر

بررسی تابلو محیطی فضای باز و بسته

تابلو تبلیغاتی یکی از شاخه های صنعت تبلیغات و در گروه تبلیغات محیطی  قرار می گیرد. تقریبا تمام تابلوها با کمی تغییرات امکان استفاده در دو فضای باز یا بسته را دارا هستند در ادامه با کمک تصاویر به بررسی استفاده ازآنها در هر دو فضای خارجی و داخلی می پردازیم.

بیشتر

مشاغل و تبلیغات محیطی

مشاغل و تبلیغات محیطی

زمان راه اندازی یک مجموعه تجاری یا اداری و برای پیشبرد اهداف و چشم اندارهای خود تبلیغات یکی از مباحثی است که نباید از آن غافل بود. گرچه خدمات و مباحث این سایت در خصوص ساخت تابلو و تبلیغات محیطی می باشد ولی از آنجائی که در تبلیغات هدفمند و برند سازی، باید  المانهای تبلیغاتی یکپارچه و منظم  تکرار شود لازم است تا موضوع تبلیغات را بصورت یک نگاه کلی مورد بررسی قرار دهیم.

بیشتر