دیوار نویسی و نقاشی 

روش اجرای دیوار نویسی ،به این صورت است که ابتدا طرح یا نوشته مورد نظر توسط طراح ،طراحی می گردد و پس از تائید کارفرما برروی کاغذ پرینت می شود وبه دست هنرمند نقاش و خطاط سپرده می شود.

اجرای طرح هم با قلم مو و هم با پیسوله امکان پذیر می باشد که برای کیفیت برتر و سرعت عمل بیشتر کار با پیسوله توصیه می گردد.رنگ آمیزی طرح با رنگ پلاستیک (رقیق شده با آب) و هم با رنگ روغنی(رقیق شده با بنزین) امکان پذیر است ولی برای سطوح آهنی (دربهای آهنی یا ورقهای گالوانیزه) حتما باید از رنگ روغنی استفاده کرد.

پارامترهائی که بر قیمت تاثیر می گذارند عبارتند از:

ارتفاع پروژه از سطح زمین

نوع رنگ (هزینه روغنی بیشتر از پلاستیک است) 

در نهایت حجم کار بر واحد سطح که اصطلاحا هر قدر پر کارتر و شلوغ تر باشد هزینه اجرا بیشتر خواهد شد.

 

1

1

10

10

11

11

12

12

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

باتشکر ازشما دوست گرامی امیدواریم مطالب فوق مورد رضایت شما قرار گرفته باشد ،برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09131680370 تماس حاصل نمائید.

 • تابلو مغازه و تابلو ساز

  تابلو مغازه و تابلو ساز

  برای اجرای تبلیغات محیطی و از جمله ساخت تابلو خود، نیاز به پیمانکار و تابلو ساز پیدا کرده اید؟ برای انتخاب تابلو ساز در حال تحقیق هستید؟ برخی موارد را که علاوه بر کاوش رزومه آنها باید مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم.

  بیشتر

 • اهمیت تابلو تبلیغاتی

  خطاب به کسب و کارها (قدیمی و تازه تاسیس)

  آیا اخیراً به فضای تجاری خود نگاهی انداخته اید، منظور نگاهی همه جانبه و موشکافانه ...؟ 

  بیشتر

 • تابلو تبلیغاتی و سرمایه گذاری

  در فرآیند راه اندازی فروشگاه و برای ساخت تابلو تبلیغاتی خود چه مقدار هزینه می کنید؟ آیا به اندازه ای که برای تهیه اجناس و دیگر ملزومات فروشگاه وقت و هزینه میکنید برای تبلیغات محیطی هم وقت و هزینه ای مشخص کرده اید؟ یا شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه اضافه ای می دانید؟ بطور خلاصه شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه بدون بازگشت می دانید یا به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه می کنید که هر چند گاهی نیاز به بررسی و تجدید نظر دارد؟

  بیشتر

 • بهترین تابلو مغازه

  اجزا اصلی تابلو مغازه

  تابلو مغازه از مهم ترین تبلیغات محیطی هر کسب و کاری به شمار می رود. تابلو مغازه برای این که بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد برخی از پارامترهای آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

  بیشتر