تجهيزات نمايشگاهي

این نمونه ار تابلو تبلیغاتی را در چند گروه می توان بررسی کرد

 رول آپ

جهت استفاده در كنفراس،همايش و فضاهاي نمايشگاهي اين محصول مي تواند به راحتي غرفه ها و فضاهاي پيش ساخته را به وجود آورد. قابليت حمل و نقل آسان- تعويض سريع و راحت تصوير-قيمت مناسب از مزاياي اين محصول نمايشگاهي به حساب مي آيد. اين محصول در عرض هاي 150 و 80 و در دو نوع ثابت و گردان وجود دارد.

ميز كانتر

ميزكانتر سازه اي كاملا پورتال است كه قابليت نصب و اجرا در كمترين زمان و كمترين فضاي ممكن را فراهم مي سازد.همچنين به دليل چاپ مجزا مي توان با تعويض چاپ و طرح با كمترين هزينه بيش ترين تغيير را در فضاي نمايشگاه ايجاد نمود. قابليت حمل و نقل آسان،تعويض سریع و راحت تصوير جلوي ميزوقيمت مناسب از مزاياي ميز كانتر مي باشد.

 جا كاتالوگي

جا كاتالوگي سازه اي زيبا و كم حجم بوده و براي نگهداري و در دسترس قرار دادن كاتالوگ،بروشور و مجلات مورد استفاده قرار مي گيريد. مدل هاي قابل حمل (پرتال) قابليت جمع شدن و قرار گرفتن داخل كيف را دارد.

پاپ آپ

پاپ آپ جهت پارتيش بندي و جدا سازي فضا، مورد استفاده قرار می گیرد. با تعويض چاپ مي توان تغيير بسياري در فضاي نمايشگاه ايجاد نمود و همواره از اين سازه بهره برد. قابليت حمل و نقل بسيار آسان-انعطاف پذيري بالا و قيمت مناسب از جمله مزيت هاي اين سازه ي نمايشگاهي است.

 پانل نمايشگاهي 

پانل جايگزين مناسب براي پاپ آپ است باحجم كم وقيمت مناسب اين سازه نيز كاملا پرتال (قابل حمل) مي باشد و جهت پارتيشن بندي و جدا سازي فضا مورد استفاده قرار مي گيرد. امكان چاپ در دو طرف سازه و همچنين وزن بسيار سبك( سازه اي كاملا مقاوم از جنس آلومينيم) از مزاياي ديگر اين سازه به حساب مي آيد.

اسپيس بنر

اسپيس بنر نيز براي پارتيشن بندي و و جدا سازي فضا مورد استفاده قرار مي گيرد و همان گونه كه از نامش پيداست پوشش سطح اين سازه برخلاف ديگرسازه ها از جنس چاپ بنر خواهد بود اغلب سازه هاي ديگر با استفاد از چاپ كوتد پوشيده مي شوند.از ديگر مزاياي اين سازه قابل حمل بودن ،قيمت مناسب واجرا و برپا داري ساده اين سازه و همچنين استحكام قابل قبول  آن خواهد بود.

غرفه هاي مدولار

غرفه هايي با سازه هاي پروفيل آلومينيم با مقاطع خاص كه ساختاري ايستا و منظم دارد و با قابليت هاي بالا براي فضا سازي در ابعاد مختلف غرفه و امكان استفاده ازانواع  پنل هاي چاپ شده،انواع پلكسي ،گلاس ،لايت باكس و غيره را دارا مي باشد. سرعت بالاي نصب و اجرا، امكان نورپردازي و با طرح هاي انعطاف پذيري از ديگر مزاياي اين نوع غرفه ها مي باشد.
قاب فنري ، صندلي هاي تاشو ،پايه استند (پايه اي براي نگهداري انواع چاپ)،حكاكي و برش ليزر و ساخت تنديس و لوح از موارد ديگر مورد استفاده در نماشگاه ها به حساب مي آيد. 
1

1

10

10

11

11

12

12

13

13

15

15

16

16

17

17

18

18

19

19

2

2

20

20

21

21

22

22

23

23

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9

 

 • تابلو مغازه و تابلو ساز

  تابلو مغازه و تابلو ساز

  برای اجرای تبلیغات محیطی و از جمله ساخت تابلو خود، نیاز به پیمانکار و تابلو ساز پیدا کرده اید؟ برای انتخاب تابلو ساز در حال تحقیق هستید؟ برخی موارد را که علاوه بر کاوش رزومه آنها باید مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم.

  بیشتر

 • اهمیت تابلو تبلیغاتی

  خطاب به کسب و کارها (قدیمی و تازه تاسیس)

  آیا اخیراً به فضای تجاری خود نگاهی انداخته اید، منظور نگاهی همه جانبه و موشکافانه ...؟ 

  بیشتر

 • تابلو تبلیغاتی و سرمایه گذاری

  در فرآیند راه اندازی فروشگاه و برای ساخت تابلو تبلیغاتی خود چه مقدار هزینه می کنید؟ آیا به اندازه ای که برای تهیه اجناس و دیگر ملزومات فروشگاه وقت و هزینه میکنید برای تبلیغات محیطی هم وقت و هزینه ای مشخص کرده اید؟ یا شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه اضافه ای می دانید؟ بطور خلاصه شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه بدون بازگشت می دانید یا به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه می کنید که هر چند گاهی نیاز به بررسی و تجدید نظر دارد؟

  بیشتر

 • بهترین تابلو مغازه

  اجزا اصلی تابلو مغازه

  تابلو مغازه از مهم ترین تبلیغات محیطی هر کسب و کاری به شمار می رود. تابلو مغازه برای این که بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد برخی از پارامترهای آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

  بیشتر