فهرست مطلب

قیمتهای تابلو تبلیغاتی

 لیست قیمت پایه وعرف تابلوها را ذکر واز لحاظ قیمت مورد مقایسه و تحلیل  قرارداده ایم و در بخش بعدی به برخی پارامترهای دیگر برای انتخاب تابلو پرداخته شده است.

gh

 

قاب فلکسی با نور از پشت ال ای دی هر متر مربع..................... 400000 تومان

قاب فلکسی با نور از پشت مهتابی هر متر مربع..........................380000 تومان

تابلو ال اي دي ثابت هر عدد...................................................... 650 تومان

برجسته گالوانيزه هر متر محيط ............................................. 90000 تومان

برجسته استيل،برنج،گالوانيزه با آينه هر متر محيط..................... 1300000 تومان

لايت باكس هر متر مربع.................................................. 1000000 تومان

تابلو روان تك رنگ قرمز هر متر مربع................................. 2000000 تومان

تابلو روان فول كالرهر متر مربع از.................. 3000000 الي 7000000 تومان

برجسته چلينيوم و پلاستيك هر متر محيط................................ 1500000 تومان

چاپ مش،استيكر و فلكس هر متر مربع...................................... 45000 تومان

چاپ بنر.......................................................................... 10000 تومان

قيمت ها با مصالح درجه يك محاسبه گرديده و درصورت تمايل با تغيير در نوع كيفيت و كميت مصالح، قيمت ها قابليت كاهش 10 الی 15 درصدی را خواهند داشت.

مقایسه قیمت انواع تابلو تبلیغاتی

این مطلب قابل توجه دوستانی است كه تمايل دارند برای مغازه و حرفه خود يا مكان تجاری، اداری يا کارگاهی خود تابلو تهيه  نمايند و تمايل دارند  انواع تابلوها را از نظر قيمت با هم مقايسه كنند. در این بخش بر اساس ترتیب صعودی قیمتها انواع تابلو تبلیغاتی را مورد بررسی قرار می دهیم.

1) تابلوهای خطی: اين نوع تابلوها متناسب با زمينه و بک گراند قيمتهای متفاوتی دارند ولی اغلب اوقات بر روی شيشه یا دیوارهای ساختمان اداری یا تجاری نصب ميگردد و بدین ترتیب هزينه زمينه و بک گراند حذف و قیمت تمام شده تابلو کاهش پیدا می کند. برچسب روز رنگ و شبرنگ، ديوار نويسی، حکاکی لیزر (مولتی استایل)، پارچه نويسی، چاپ بنر، چاپ مش و استيكر در این گروه هزینه قرار خواهند داشت.

2) تابلوهای قابدار: در رده دوم از نظر قیمت قرار میگیرند كه به ترتيب صعودی قيمتها عبارتند از کلاف بنر و فلكسی بدون نور پردازی یا با نور پردازی مهتابی، ال ای دی یا پرژکتور و تابلو لايت باكس  با چاپ استیکر یا چاپ فلت بد و یا برش لیزری طرح. (لازم به ذكر است استفاد از مصالح با كيفيت متفاوت موجب تفاوت قيمت می گردد).

3) تابلوهای ال ای دی و نئون:

4) تابلوهای حروف برجسته و دیجیتالیبیشترین قیمت مربوط به تابلوهای برجسته و تابلو روان است كه تنوع ساخت و مصالح در اين نوع تابلوها زياد بوده و سعي ميكنم به ترتيب صعودی قيمت ذكر گردد. تابلوهاي برجسته به ترتيب افزایش قیمت عبارتند از برجسته فلز (گالوانيزه، استيل طلائی و نقره ای)، برجسته پلاستيك و برجسته چلنیوم. (لازم به ذكر است  تنوع زمينه، كيفيت مصالح و خصوصا  كيفيت نور پردازی در قيمت نهائی تاثير زيادی خواهد داشت).

ترتیب قیمت تابلوهای روان عبارتند از: تابلو تك رنگ قرمز، سفيد، سبز، آبی، زرد و تابلو روان فول كالر که بالاترین رده قیمت را دارند. (لازم به ذكر است در تابلو فول كالر به علت تنوع در ولتاژ رسانی و فاصله بین ال ای دی ها شاهد تنوع قیمت نیز خواهیم بود).

تذكر :مقايسه صورت گرفته براساس يك تابلو با ابعاد يكسان بوده است.

 

 • تابلو مغازه و تابلو ساز

  تابلو مغازه و تابلو ساز

  برای اجرای تبلیغات محیطی و از جمله ساخت تابلو خود، نیاز به پیمانکار و تابلو ساز پیدا کرده اید؟ برای انتخاب تابلو ساز در حال تحقیق هستید؟ برخی موارد را که علاوه بر کاوش رزومه آنها باید مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم.

  بیشتر

 • اهمیت تابلو تبلیغاتی

  خطاب به کسب و کارها (قدیمی و تازه تاسیس)

  آیا اخیراً به فضای تجاری خود نگاهی انداخته اید، منظور نگاهی همه جانبه و موشکافانه ...؟ 

  بیشتر

 • تابلو تبلیغاتی و سرمایه گذاری

  در فرآیند راه اندازی فروشگاه و برای ساخت تابلو تبلیغاتی خود چه مقدار هزینه می کنید؟ آیا به اندازه ای که برای تهیه اجناس و دیگر ملزومات فروشگاه وقت و هزینه میکنید برای تبلیغات محیطی هم وقت و هزینه ای مشخص کرده اید؟ یا شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه اضافه ای می دانید؟ بطور خلاصه شما هزینه تبلیغات محیطی را هزینه بدون بازگشت می دانید یا به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه می کنید که هر چند گاهی نیاز به بررسی و تجدید نظر دارد؟

  بیشتر

 • بهترین تابلو مغازه

  اجزا اصلی تابلو مغازه

  تابلو مغازه از مهم ترین تبلیغات محیطی هر کسب و کاری به شمار می رود. تابلو مغازه برای این که بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد برخی از پارامترهای آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

  بیشتر