قرار داد ساخت تابلو

شاید فکر کنید عقد قرار داد شروع ساخت تابلو هست ولی ما معتقدیم قبل از آن باید مواردی مانند مکان نصب، نوع کسب و کار و دکوراسیون داخلی را حتما بررسی و تحلیل کرده باشیم برای آشنائی بیشتر با مواردی که قبل از قرار داد لازم هست تا از آنها مطلع باشیم مقاله عوامل موثر برای طراحی و ساخت تابلو را توصیه می نمائیم. در ادامه مطالب نمونه ای از قرار داد گروه تبلیغاتی رسا را مشاهد خواهید کرد.

 

ghrardad

قرارداد فوق برای عموم کارهای ساخت تابلو مغازه یا ارگانی کفایت میکند ولی در صورتی که حجم کار یا مبلغ قرار داد زیاد باشد می توانید از فرم قرار داد مفصل و دقیقتر که بصورت فایل pdf و با کلیک بر تصویر زیر می توانید از آن بهرمند شوید. 

 pdf

 

بهترین قرار داد آن است که شرایط برد، برد را برای طرفین محیا کند. البته هیچ قرار دادی نمیتواند جای وجدان کاری پیمانکار  و جای اخلاق مداری کارفرما را بگیرد. از آنجائی که در اغلب مشکلات پیش آمده بین دو فرد، همواره یکی حق با اوست و دیگری فکر میکند که حق با اوست؛ بنابراین خط و میزانی نیاز هست تا حق را از باطل مشخص کند. یک قرارداد منصفانه می تواند در ایجاد یک میزان برای داوری کردن بین کارفرما و پیمانکار در اختلافات پیش بینی نشده نقش مهمی داشته باشد. 

از نگاه گروه تبلیغاتی رسا یک معامله منصفانه معامله ای خواهد بود که پیمانکار متناسب با متریال مصرفی به اضافه اجرت منصفانه، فاکتوری را ارائه دهد و کارفرما پس از تحویل گرفتن کامل نسبت به تسویه حساب آن اقدام نماید. اما برای محیا شدن مقدمات این معامله لازم هست طرفین در مورد انواع تابلو تبلیغاتی، متریال موجود و روش اجرا با هم مذاکره و به نقطه مشترکی برسند. این مهم و روشنگری وظیفه پیمانکار خواهد بود البته کارفرمایان هم میتوانند متناسب با نوع تابلوئی که قرار است اجرا کنند در فضای مجازی و اینترنت تحقیق کنند. گروه تبلیغاتی رسا در ایجاد آگاهی برای کارفرمایان مطالبی را درسایت ارائه داده. در ابتدا اگر کارفرما از انواع تبلیغات محیطی آگاهی ندارد توصیه میکنیم ابتدا به صفحه تابلو تبلیغاتی مراجعه و به کمک تصاویر گلچین شده نام و اطلاعات اولیه را بدست آورده و سپس متناسب با اطلاعات استخراجی و نیاز خود به دنبال اطلاعات تکمیلی باشند. البته لازم به ذکر است ما نیز در حد توان کوشیده ایم اصلی ترین موارد ساخت تابلو یعنی چلنیوم،  فلکسی و ال ای دی را بصورت کامل و تخصصی بررسی نموده و سایر تابلوها را هم به اختصار بررسی کنیم؛ اغلب موارد اشاره شده در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است.

سخن پایانی: همانطور که گفته شده عقد قرار داد شروع ساخت تابلو نیست از طرفی ساخت، نصب و تحویل هم انتهای کار سازنده تابلو (پیمانکار) نخواهد بود و در صورت داشتن قرار داد مناسب ابتدای تعهد پیمانکار خواهد بود. بنابراین همان قدر که لازم هست تا برای ساخت تابلو، طراحی، نوع متریال و روش اجرا دقت نظر داشت باید در مورد ضمانت و احتمالا گارانتی هم مذاکره و توافق کرده باشیم تا در آینده هم با مشکلی مواجه نشویم.