تابلو چلنیوم

نمونه های مختلف از انواع تابلو های برجسته

 برای رسیدن به زبان مشترک در خصوص تابلو چلنیوم در بین همکاران، تصمیم داریم تصاویری از حروف چلنیوم را با تعاریف مربوط به آن خدمتتان ارائه نمائیم.

نمونه حروف برجسته بصورت پانچی

در تصویر فوق حروف برجسته چلنیوم  به ترتیب از لایه روئی عبارتند از :پلکسی رویه پانچ شده به رنگ پرتغالی ، استروک به رنگ سورمه ای ، ،چلنیوم نقره ای ساده و در نهایت پی وی سی و ال ای دی

نمونه حروف برجسته بصورت وکیومی

در تصویر فوق حرف A با چلنیوم  ساید لایت و حروف وکیوم و بترتیب از لایه روئی عبارتند از :پلکسی وکیوم شده سبز ، چلنیوم طلائی و ساید لایت و در نهایت ورق دوغی(برای پشت نور) و ال ای دی

نمونه برجسته چلنیوم با حاشیه

در این تصویر بصورت کامل تر و طبق شماره های موجود در تصویر به بررسی دقیق تر تابلو چلنیوم و دیگر حروف برجسته میپردازیم .

1) رویه پلکسی عموما 3 میل (آینه طلائی و نقره ای دو میل) که بجز موارد کریستالی مابقی رنگی و غیر شفاف خواهند بود.در حروف برجسته فلزلایه روِیی میتواند از فلز استیل(طلائی و نقره ای) وگالوانیزه هم اجرا گردد در اینصورت لبه آنها نیز از همان جنس خواهند بود . 

2) لایه دوبل یا اصطلاحا استروک و  به عبارت دیگر حاشیه که به دو صورت توخالی یا توپر خواهد بود که در تصویر فوق توخالی هستند.

نکته :در برخی از موارد که ترکیب رنگ استروک با لایه رویی ممانعتی وجود نداشته باشد. مانند آینه طلائی و نقره ای و یا پلکسی مشکی میتوان لایه استروک را بر روی لایه اولی چسباند. 

3) لبه کاری عموما با سه نوع متریال صورت میگیرد.لبه چلنیوم ساده  ، لبه چلنیوم ساید لایت و لبه پلاستیک ،البته در حروف برجسته فلز ،لبه کاری با همان متریال فلز که لایه رو را کار کرده ایم ،مورد استفاده قرار می گیرد(لبه های متفرقه دیگری مانند لترمکس یا لبه سوئدی هم وجود دارد).

4) ال ای دی کشی که برروی پی وی سی 8 میل قرار میگیرد  ودرصورتی که  بخواهیم  نور مخفی(پشت نور) داشته باشیم بر روی پلکسی دوغی  ،حداقل 4 میل نصب میگردد.

5) از دیگر پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت تابلو چلنیوم عرض قلم نوشته می باشد.

 

حروف برجسته کریستالی

در آخرین تصویر، حروف برجسته پلاستیک و کریستالی را مشاهد می کنید.همانگونه که در تصاویر مشاهد می کنید بلورهای کریستال را ،هم بر روی ورق پلکسی و هم بر پشت آن (آخرین تصویر سمت راست) می توان کار کرد.ورق پلکسی این حروف هر چند که رنگی هستند ولی شفاف می باشند.

تابلو سازان و دفاتر تبلیغاتی برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمتهای همکاری با شماره 09131680370 تماس حاصل فرمائید.

 در ضمن این واحد علاوه بر حروف برجسته در ارائه تابلوهای ال ای دی ثابت  نیز افتخار همکاری خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه