تابلو های حروف برجسته (چلنیوم ، پلاستیک و فلز استیل و گالوانیزه)

 تابلو های حروف برجسته با وجود اينكه از نظر هزينه بالاتر از led و فلكسي مي باشند ولی به دلیل  زيبائي وشكيل بودن  و مواردي از قبيل حجيم بودن ،قابليت نور پردازي با ال اي دي(smd)،كم مصرف بودن انرژي و در نهايت استحكام مناسب آن از  استقبال عمومي زیادی برخوردار شده اند. 

بيشتر تابلو های برجسته بر سردرب مغازه،فروشگاه ها ،سازمانها، وشركتها مورد استفاده قرار مي گيرد هرچند گاهي براي دكوراسيون داخلي نيز مورد استفاده قرار می گیرند. بهترين زمينه براي نصب تابلوهاي حروف برجسته(برجسته چلنیوم ، پلاستیک ،و فلز استیل و گالوانیزه) زمينه كامپوزيت و چوب مي باشد. و البته با زمینه های متفرقه دیگر نیز قابلیت اجرا شدن خواهند داشت ،از جمله نمای مورد استفاده دیگر برای تابلو (برجسته چلنیوم ، پلاستیک ،و فلز استیل و گالوانیزه) زمینه فلکسی و نماي خود ساختمان(سنگ، آجر و غیره) می باشد .از نماهای بک گراند دیگر حروف برجسته می توان ، به نمای پولکی و نمای تیوپ های دیجیتالی اشاره کرد که جدیدا برای ایجاد جلب توجه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه نمونه کار های حروف برجسته (برجسته چلنیوم ، پلاستیک ،و فلز استیل و گالوانیزه)را با توضیح مختصری مشاهده خواهید کرد.

 تابلو برجسته

تصویر فوق ترکیب حروف برجسته فلز استیل با برجسته پلاستیک می باشد.

 

21

تابلو حروف برجسته فلز استیل طلائی با نور مخفی یا (نور مخفی)

حروف برجسته

حروف برجسته چلنیوم و نصب بر روی خود نمای ساختمان

 

 برجسته چلنیوم با لبه نقره ای

تابلو فوق نمونه برجسته چلنیوم با لبه نقره ای می باشد.

 

چلنیوم با زمینه کامپوزیت

تابلو فوق حروف برجسته چلنیوم با لبه طلائی و دارای استروک سفید می باشد که بر روی کامپوزیت نصب گردیده.


حروف برجسته با نور پردازی طیف دار

براي تخمين انواع حروف برجسته ميتوانيد اينجا كليك كنيد در انتها با پرداخت به تاريخچه تابلوهاي حروف برجسته انواع آنها را نام می بریم و برای داشتن اطلاعات تخصصی تر با کلیک بر روی نام آنها به بخش تخصصی تر مربوطه مراجعه نمائید . اولين نمونه حروف برجسته ، تابلو حروف برجسته فلز مي باشد (كه قابليت انتشار نور را ندارد) وبعد از آن تابلو برجسته نئون پلاستيك می باشد كه بخاطر مشكلات نورپردازي نامناسب که با نئون انجام می شد و خرابی های زیادی به همراه داشت منسوخ شد و جاي خود را به تابلو حروف برجسته پلاستيك  با  نورپردازی ال اي دي (led) یا (smd) داده و در ادامه تابلو حروف برجسته چلينيوم و در نهايت لترمكس و ساید لایت به بازار تابلوهاي تبليغاتي، راه پيدا كرده .به جز تابلو برجسته فلز كه از لحاظ نور پردازي متفاوت خواهد بود مابقي برجسته ها تنها در تنوع رنگ و سليقه مشتري متفاوت خواهد بود.داشتن تنوع فراوان در اینگونه از تابلوها باعث شده تا نسل جدیدی از حروف برجسته نیز به بازار راه پیدا کند.

در انتها لینک مربوط به تصاویر هر دسته از تابلوهای حروف برجسته را بصورت جداگانه قرار میدهیم تا درصورت تمایل به دیدن نمونه کارهای بیشتر به این صفحات مراجعه نمائید.

تصاویرمربوط به تابلوهای حروف برجسته  چلنیوم

 تصاویرمربوط به تابلوهای حروف برجسته پلاستیک

تصاویر مربوط به  تابلو های  حروف  برجسته  فلز  دیگران این مطالب را هم مرور کرده اند

meno1

meno3

rasa3

نوشتن دیدگاه